přátelský turnaj KLADNO 1Závodní stůl | Trojband | 16. 9. 2020, 11.00

Finále

26. 9. 2020, 21.15
Dirn Marcel
14 / 25 | 0.560
56.00000000 % | 4 | 2
0
Kozák Adam
20 / 25 | 0.800
80.00000000 % | 5 | 2
2

Semifinále

26. 9. 2020, 20.00
Novák Radek
23 / 25 | 0.920
92.00000000 % | 5 | 5
0
Dirn Marcel
25 / 25 | 1.000
100.00000000 % | 4 | 3
2
26. 9. 2020, 20.00
Kozák Adam
25 / 18 | 1.388
100.00000000 % | 4 | 3
2
Aleš Jan
24 / 18 | 1.333
96.00000000 % | 6 | 4
0

Čtvrtfinále

26. 9. 2020, 18.00
Novák Radek
20 / 11 | 1.818
100.00000000 % | 7 | 3
2
Markup Petr
7 / 11 | 0.636
35.00000000 % | 5 | 1
0
26. 9. 2020, 18.00
Váša Marek
12 / 20 | 0.600
60.00000000 % | 3 | 2
0
Dirn Marcel
17 / 20 | 0.850
85.00000000 % | 3 | 3
2
26. 9. 2020, 19.00
Kozák Adam
19 / 20 | 0.950
95.00000000 % | 6 | 2
2
Sibai Fouad
16 / 20 | 0.800
80.00000000 % | 3 | 2
0
26. 9. 2020, 19.00
Aleš Jan
19 / 20 | 0.950
95.00000000 % | 4 | 4
2
Dvořáček Václav
5 / 20 | 0.250
25.00000000 % | 2 | 1
0

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Novák Radek
Sibai Fouad
Markup Petr
Štěpánek Jiří
Kim Dong Wook
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Novák Radek

1
15/1610/16
2
3 | 20.937
15/125/12
2
6 | 21.250
15/92/9
2
7 | 41.666
15/113/11
2
4 | 31.363
8
1.250 (60 / 48)
1.666
-
-
Sibai Fouad

2
10/1615/16
0
2 | 20.625
8/208/20
1
2 | 20.400
15/121/12
2
5 | 31.250
15/1810/18
2
3 | 20.833
5
0.727 (48 / 66)
1.250
-
-
Markup Petr

3
5/1215/12
0
1 | 10.416
8/208/20
1
2 | 20.400
15/157/15
2
4 | 31.000
15/153/15
2
2 | 21.000
5
0.693 (43 / 62)
1.000
-
-
Štěpánek Jiří

4
2/915/9
0
1 | 10.222
1/1215/12
0
10.083
7/1515/15
0
2 | 20.466
5/204/20
2
3 | 10.250
2
0.267 (15 / 56)
0.466
-
-
Kim Dong Wook

5
3/1115/11
0
2 | 10.272
10/1815/18
0
3 | 20.555
3/1515/15
0
1 | 10.200
4/205/20
0
1 | 10.200
0
0.312 (20 / 64)
0.555
-
-
26. 9. 2020, 11.00: Štěpánek Jiří v Markup Petr
26. 9. 2020, 12.00: Kim Dong Wook v Sibai Fouad
26. 9. 2020, 13.00: Novák Radek v Sibai Fouad
26. 9. 2020, 14.00: Štěpánek Jiří v Kim Dong Wook
26. 9. 2020, 15.00: Markup Petr v Kim Dong Wook
26. 9. 2020, 16.00: Novák Radek v Štěpánek Jiří
26. 9. 2020, 17.00: Sibai Fouad v Štěpánek Jiří
26. 9. 2020, 18.00: Markup Petr v Novák Radek
26. 9. 2020, 19.00: Kim Dong Wook v Novák Radek
26. 9. 2020, 20.00: Sibai Fouad v Markup Petr

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Aleš Jan
Váša Marek
Korec Jaroslav
Kim Jaeho
Lörinc Attila
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Aleš Jan

1
15/1214/12
2
4 | 31.250
15/176/17
2
5 | 50.882
15/2012/20
2
4 | 20.750
15/103/10
2
5 | 41.500
8
1.016 (60 / 59)
1.500
-
-
Váša Marek

2
14/1215/12
0
4 | 31.166
8/207/20
2
1 | 10.400
15/106/10
2
4 | 31.500
15/176/17
2
4 | 20.882
6
0.881 (52 / 59)
1.500
-
-
Korec Jaroslav

3
6/1715/17
0
1 | 10.352
7/208/20
0
2 | 20.350
8/205/20
2
5 | 10.400
15/208/20
2
3 | 20.750
4
0.467 (36 / 77)
0.750
-
-
Kim Jaeho

4
12/2015/20
0
3 | 20.600
6/1015/10
0
3 | 10.600
5/208/20
0
1 | 10.250
9/203/20
2
3 | 20.450
2
0.457 (32 / 70)
0.600
-
-
Lörinc Attila

5
3/1015/10
0
1 | 10.300
6/1715/17
0
3 | 20.352
8/2015/20
0
3 | 10.400
3/209/20
0
1 | 10.150
0
0.298 (20 / 67)
0.400
-
-
26. 9. 2020, 11.00: Kim Jaeho v Váša Marek
26. 9. 2020, 12.00: Lörinc Attila v Korec Jaroslav
26. 9. 2020, 13.00: Aleš Jan v Korec Jaroslav
26. 9. 2020, 14.00: Kim Jaeho v Lörinc Attila
26. 9. 2020, 15.00: Váša Marek v Lörinc Attila
26. 9. 2020, 16.00: Aleš Jan v Kim Jaeho
26. 9. 2020, 17.00: Korec Jaroslav v Kim Jaeho
26. 9. 2020, 18.00: Váša Marek v Aleš Jan
26. 9. 2020, 19.00: Lörinc Attila v Aleš Jan
26. 9. 2020, 20.00: Korec Jaroslav v Váša Marek

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Kozák Adam
Dirn Marcel
Dvořáček Václav
Truhlář Jan
Kratochvíl Dušan
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Kozák Adam

1
15/76/7
2
6 | 52.142
14/2015/20
0
4 | 30.700
15/133/13
2
5 | 31.153
15/136/13
2
3 | 31.153
6
1.113 (59 / 53)
2.142
-
-
Dirn Marcel

2
6/715/7
0
4 | 10.857
10/206/20
2
2 | 20.500
15/93/9
2
4 | 41.666
15/183/18
2
7 | 30.833
6
0.851 (46 / 54)
1.666
-
-
Dvořáček Václav

3
15/2014/20
2
5 | 20.750
6/2010/20
0
1 | 10.300
12/207/20
2
2 | 20.600
11/205/20
2
3 | 20.550
6
0.550 (44 / 80)
0.750
-
-
Truhlář Jan

4
3/1315/13
0
1 | 10.230
3/915/9
0
2 | 10.333
7/2012/20
0
2 | 20.350
4/201/20
2
1 | 10.200
2
0.274 (17 / 62)
0.350
-
-
Kratochvíl Dušan

5
6/1315/13
0
2 | 10.461
3/1815/18
0
1 | 10.166
5/2011/20
0
3 | 10.250
1/204/20
0
10.050
0
0.211 (15 / 71)
0.461
-
-
26. 9. 2020, 11.00: Kratochvíl Dušan v Dirn Marcel
26. 9. 2020, 12.00: Dvořáček Václav v Truhlář Jan
26. 9. 2020, 13.00: Kozák Adam v Truhlář Jan
26. 9. 2020, 14.00: Kratochvíl Dušan v Dvořáček Václav
26. 9. 2020, 15.00: Dirn Marcel v Dvořáček Václav
26. 9. 2020, 16.00: Kozák Adam v Kratochvíl Dušan
26. 9. 2020, 17.00: Truhlář Jan v Kratochvíl Dušan
26. 9. 2020, 18.00: Dirn Marcel v Kozák Adam
26. 9. 2020, 19.00: Dvořáček Václav v Kozák Adam
26. 9. 2020, 20.00: Truhlář Jan v Dirn Marcel

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NJPS - Nejvyšší jednotlivý průměr setu
NS - Nejvyšší série